تور لحظه آخری

کلید Enter را بفشارید

عنوان برنامه سفر

  کلید Enter را بفشارید

  اعلان ها

  حریم خصوصی

  اگر شما سایت پرواز یار را فقط بازدید می کنید ٬ اطلاعاتی جزء گزارشات نمونه‌ای مرتبط با صفحه بازدید شده توسط سرویس دهنده جمع‌آوری نخواهد شد. اگر شما در پرواز یار ثبت نام می کنید ایمیل آدرس شما درخواست می شود.

  وقتی شما از امکانات پرواز یار استفاده می کنید اطلاعات شخصی دیگر درخواست می شود. اطلاعات شخصی شما(اطلاعات تماس، اطلاعات بانکی) برای انجام امور مربوط به شخص شما مورد استفاده قرار می گیرند و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نخواهد گرفت.

  خصوصا اطلاعات نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد و صرفا برای تماس با شما از طرف پرواز یار در مواقع مورد نیاز صورت خواهد گرفت.

  برای ورود به حساب کاربری در پرواز یار کاربران می بایست از نام کاربری و رمز عبور که در هنگام ثبت نام انتخاب می کنند استفاده کنند. رمز عبور تنها تضمین کنندهٔ شناسایی یک کاربر می‌باشد.تمامی کاربران تشویق به انتخاب کلمهٔ عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن می‌شوند.هیچ کس نباید دانسته بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم کلمهٔ عبور کاربری را برای عموم افشاء کند.

  در هر بار بازدید شما از سایت پرواز یار ٬ اطلاعات فراوانی از سوی شما به سرویس دهنده ارسال می‌شود. بسیاری از سرویس دهندگان قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب ٬ یاتشخیص اینکه چه سایتی با آنها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع جستجوگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. این گزارشات در ساختن صفحات اطلاعات‌دهی آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد.

  این گزارشات ممکن است توسط برنامه‌نویسان در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که وب‌گاه را دچار مشکل می‌سازند مورد استفاده قرارگیرند. آی‌پی آدرسهای استخراج شدهٔ کاربران از این گزارشات بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرسهای ثبت شده در ویرایشات برای بررسی سوء‌استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسهٔ کاربری استفاده می‌کنند ٬ تخریبگری ٬ اذیت و آزار دیگر کاربران و یا مواردی این چنین استفاده می‌شوند.

  اطلاعات مرتبط با فعالیتهای یک کاربر شامل ٬ زمان ثبت نام، آخرین ورود، فعالیت به عنوان کارفرما و فعالیت به عنوان پیمانکار بصورت عمومی در قسمت پروفایل کاربر قابل رویت می‌باشند.

  حساب‌های کاربری کاربران بعد از ایجاد شدن قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام کاربری در سایت پرواز یار وجود ندارد.

  چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با حریم خصوصی کاربران در پرواز یار دارید از طریق فرم پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

  پرواز يار معرفی تور لحظه آخری ، سيستم مسافرياب ، امکان اخذ ويزا ، هتل ، پرواز های چارتری و سيستمی - تمامی مسیر های کیش مشهد دبی مالزی آنتالیا استانبول