کلید Enter را بفشارید

عنوان برنامه سفر

  کلید Enter را بفشارید

  اعلان ها

  قوانین

  این توافق‌نامه ای است بین شما و سایت پرواز یار به آدرس ParvazYar.com .

  استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت پرواز یار این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین پرواز یار بدون شرط موافقت کرده اید.

  اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

  پرواز یار ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

  تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات پرواز یار استفاده کنند به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال.

  واژه‌های کاربر، شما، آژانس و مسافر ، مشترک،  اشاره دارد به کاربرانی که در سایت پرواز یار ثبت‌نام کرده‌اند و از امکانات سایت استفاده می‌کنند. مسافر اشاره دارد به کاربرانی که برنامه سفر ثبت می‌کنند و آژانس به کاربرانی گفته می‌شود که پیشنهادهای خود را برای انجام و تدارک برنامه های سفر ارسال می‌کنند.

  امکان حذف حساب کاربری در پرواز یار وجود ندارد، شما فقط می توانید تنظیمات اطلاعیه ها را طوری قراردهید که از پرواز یار ایمیلی برای شما ارسال نشود.

   

  ختم همکاری

  سایت پرواز یار این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، در گیری در موارد غیر اخلاقی، موارد جعل اسناد و مدارک، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بدون اخطار بسته خواهد شد.

   

  پیامد های ختم همکاری

  درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری را دریافت نخواهید کرد.

  درصورت وجود بدهی، علاوه بر اینکه می‌بایست بدهی خود را با پرواز یار تسویه کنید، می‌بایست هزینه زیان وارد شده و هزینه‌های حقوقی را نیز پرداخت کنید.

  شما موافقت می کنید که پرواز یار مجاز است هزینه ایجاد شده را از حساب کاربری شما برداشت کند.

  کاربرانی که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت بسته شده باشد، می‌توانند تمام اعتبار و پرداخت‌های خود را دریافت کنند.

  درصورت فسخ حساب کاربری شما هیچ ادعایی علیه پرواز یار در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت.

   

  روابط بین کاربران

  برای انجام برنامه های سفر در سایت پرواز یار مسافر و کارشناس آژانس مسافرتی بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که مسافر برنامه سفر خود را به آژانس مورد نظر می سپارد و کارشناس آژانس انجام تدارک برنامه سفر را در سایت تائید می کند. مسافر میتواند برای پرداخت بصورت مسقیم با کارشناس مسافرتی در ارتباط باشد و تمامی تصویه حساب ها را بصورت مستقیم با ایشان صورت دهد.

  تمام ارتباطات، اطلاعات و پرداخت ها می بایست از طریق امکاناتی باشد که پرواز یار در اخیتار کاربران قرار داده است.

  کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار کاربر را مسدود خواهد کرد.

  حساب کاربری که مسدود شده است به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

  درصورتی که کاربر در حساب خود موجودی داشته باشد موجودی وی پس از گذشت ۹۰ روز و به شرط آنکه کاربر هیچ بدهی به کاربران دیگر و سایت نداشته باشد به وی بازگردانده می شود. بدهی های کاربر از مبلغ موجودی وی در حساب کاربری تسویه خواهد شد.

   

  مسئولیت کاربر

  مسافر و آژانسهای مسافرتی نسبت به یکدیگر در قبال برنامه سفر مسئولیت دارند. وقتی شما وارد تدارکات سفر با کاربر دیگر می شوید بدان معناست که شما بصورت قانونی وارد قرارداد با کاربر دیگری شده اید. مگر آنکه این معامله قوانین کشوری یا قوانین سایت را نقض کند شما مسئول تعهدات خود نسبت به کاربر مخاطب خود هستید و شما می بایست این اطمینان را در کاربر مخاطب ایجاد کنید که به تعهدات خود پایبند خواهید ماند. اگر کاربر دیگر از تعهدات خود نسبت به شما سر باز زد و بطور کلی یا قسمتی از تعهدات خود را انجام نداد خود این شخص مسئول بوده و سایت پرواز یار در قبال همچین اتفاقی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

   

  شرایط استفاده

  سایت پرواز یار صرفا به عنوان محل برگزاری تدارک سفرها بصورت آنلاین می باشد و به کاربران اجازه می دهد برنامه سفرهای خود را ثبت کنند. سایت پرواز یار خود را درگیر جزئیات برنامه سفر بین مسافر و آژانس نمی کند. بنابراین سایت پرواز یار هیچ کنترلی بر کیفیت و قانونی بودن خدمات ارائه شده توسط دیگر کاربران ندارد، یا توانایی آنها از انجام ارائه خدمات یا انجام پرداخت را تضمین نمی کند.

   

  حساب کاربری

  برای استفاده از امکانات سایت پرواز یار و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

   

  محتویات کاربر

  شما منحصرا مسئول محتوا و یا هر اطلاعات دیگری که در پرواز یار قرار می دهید هستید. پرواز یار فقط به عنوان محلی برای انتشار محتوای کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی محتویاتی که کاربران قرار می دهند را تضمین نمی کند. پرواز یار این حق را برای خود محفوظ می دارد ولی خود را ملزم نمی کند که محتویاتی که مغایر با قوانین سایت یا شئونات اخلاقی، تهدیدی برای کسب و کار یا سابقه سایت و موارد مشابه را از سایت حذف کند.

  شما اعلام می‌دارید مطالبی که در پرواز یار درج و ثبت می‌کنید، قوانین کپی رایت را نقض نمی‌کنند، مغایر با قوانین کشور و سایت پرواز یار نمی‌باشند، و اطلاعات نادرست یا ناقص، ویروس و یا برنامه‌ای که منجر به تخریب گردد نیست.

   

  محدودیت های کاربر

  کاربران به هیچ عنوان مجاز به ارسال لینک های تبلیغاتی در پروژه، پیشنهاد، گفتگو پیرامون پروژه یا پیام خصوصی نمی باشند. لینک های پست شده در پروژه می بایست مرتبط با موضوع پروژه و در رابطه با پروژه باشند.

   

  کپی رایت

  محتوای سایت پرواز یار ، مانند متن، گرافیک، نرم افزار، تصاویر، آرم و لوگو متعلق به سایت پرواز یار می باشد و تمام حقوق برای سایت پرواز یار محفوظ است.

  پرواز يار معرفی تور لحظه آخری ، سيستم مسافرياب ، امکان اخذ ويزا ، هتل ، پرواز های چارتری و سيستمی - تمامی مسیر های کیش مشهد دبی مالزی آنتالیا استانبول