تور لحظه آخری

چگونه ارزان ولی مجلل سفر کنیم؟

هیچگاه این تصور را نداشته باشید که یک سفر مجلل الزاما گران و نیاز به هزینه بسیار دارد و همه چیز برای ثروتمندان رزرو شده است !

 

سفر ارزان پرواز یار

 

با یک برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه شما هم میتوانید سفری کاملا مجلل به تمام دنیا و در هر کشوری تجبره کنید و از آن لذت ببرید.
برای اینکه تبدیل به یک مسافر باهوش شوید میباست بدانید که کی؟ و چگونه؟ در جستجوی بهترین نوع پرواز و امکانات گردشگری باب میلتان باشید.
در اینجا به ۷ نکته درباره آنکه چگونه ارزان ولی مجلل سفر کنیم می‌پردازیم :

 

خارج از فصل سفر کنید

خارج از فصل سفر کردن یعنی در فصل هایی سفر کنیم که حجوم مسافر بسیار نباشد، بطور مثال در ایران سفر کردن در ایام عید نوروز یک فصل پر سفر می‌باشد.
از مزایای سفر کردن خارج از فصل آن است که میتوانید از خدماتی از قبیل پرواز ، هتل ، رنت خودرو و… بهره مند شوید و همچنین استرس کمتر و اقامت گاه ها خلوت تر است.
پس این یک سفر مجلل خواهد بود چون استرسی وجود نداره، هتل ها شلوغ نیستند و همه چیز در بهترین حالت در اختیار شماست. بنابراین تعطیلات شما در تمامی مراحلش فوق‌العاده و آرامش بخش خواهد بود.
اگر خارج از فصل سفر کنید می‌توانید از هتل و بهترین امکانات با نرخ عالی استفاده کنید که شاید خارج از این زمان در وسعتان نباشد!

اگر خارج از فصل سفر می‌کنید، علت هایی که دیگران در آن فصل بخصوص به مقصد مورد نظر شما سفر نمی‌کنند را در نظر بگیرید، مثلا شاید امکان این باشد که مراکز خرید اطراف اقامتگاهتان بسته باشد و یا حتی طوفان و مشکل آب و هوایی رخ دهد . پس غافلگیر نشید !

 

استفاده از طرح های تشویقی

اگر شما جزء مسافرین پر سفر هستید فرصت های بسیاری برای استفاده از تخفیف ویژه آژانس های برای تعطیلات بعدی شما مسافرتی وجود دارد .
به عنوان مثال برخی هتل ها برای تعداد شب بیشتر و یا حتی مراجعه مجدد مسافرین خود آفر و یا پیشنهاد های ویژه ای را در نظر می‌گیرند همچین ایرلاین ها برای مسافرین کثیرالسفر تخفیف های خاص و ویژه ای را در نظر می‌گیرند .
این طرح های تشویقی میتواند به مرور زمان بیشتر و بیشتر شود تا جاییکه تمام هزینه سفرتان را در بر گیرد !

 

آفر مسافرتی

 

پیشنهادات لحظه آخری (تور های لحظه آخری)

نرخ ها وابسته به خواسته های شما دائما در حال تغییر است پس در جستجوی بروز ترین پیشنهادات لحظه اخری مجلل و تخفیفات ویژه آن باشید .
برخی از هتل ها بدلایلی از قبیل خالی ماند اتاق ها ، کنسلی اتاق توسط مسافر ، عدم مراجعه مسافر به هتل و … برای تکمیل ظرفیت خود اقدام به ارائه تخفیف های ویژه ای می‌نمایند.
وبسایت های بسیاری در این زمینه فعالیت می‌کنند مانند وبسایت پرواز یار ( parvazyar.com )، که عمده فعالیت آنها معرفی تورهای لحظه آخری و همچینین شرکت های مسافرتی ارائه دهنده این خدمات می‌باشد.

 

تور لحظه آخری

 

تخفیف بگیرید !

یک راه خیلی ساده تخفیف گرفتن می‌باشد ، شاید برای شما دانستن آن جالب باشد که اکثر مدیران مراکز از کارکنان خود میخواهند که انعطاف لازم در زمانی که مراجعین آنها درخواست تخفیف میکنند را داشته باشند. از این راه ساده نگذرید!

 

خیلی دور نشوید

بسیار از شرکت های مسافرتی تور های یک روزه ای را معرفی میکنند که خیلی هم از محل زندگی شما دور نیست و همچنین و توان مالی شما جای میگیرد.

خب اگر این نوع از سفر کردن را انتخاب کرده اید نه تنها با روحیه بهتری باز خواهید گشت بلکه خیلی از محل زندگی خود دور نشده اید.

 

انتخاب ارزان ترین پیشنهاد

در ایران تنها وبسایت ارائه هنده این سرویس وبسایت “پرواز یار” می باشد که به شما این امکان را میدهد برنامه سفرتان را ارائه دهید تا آژانس های مسافرتی برای ارائه بهترین نرخ در کنار شما باشند.پرواز یار مرجع تور لحظه آخری در مسیر تورهای داخلی و تورهای خارجی .

شما را به خواندن مطلب " تور کربلا از اصفهان " دعوت می‌کنیم .

مطالب مرتبط با این نوشته
وبلاگ گردشگری پرواز یار
بهترین پارک های اروپا در کدام کشورها قرار دارند؟ (قسمت اول)
بهترین مکان ها برای غواصی بانوان در دنیا کدامند؟
بهترین زمان سفر به تورنتو؛ بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین شهر فرهنگی کانادا
پرواز یار
کليه حقوق اين سايت متعلق به  پرواز یار  می باشد .
نماد الکترونیک