اسکله گردشگری کیش

اين اسكله توسط متخصصان ايراني ساخته شده است و طول آن 437 متر، عرض 18 متر و مساحت 10 هزار مترمربع بوده و هيچ گونه اثر تخريبي بر زيستگاه هاي دريايي نداشته است. اين اسكله امكاني است براي گردش گردشگران تا بهتر مناظر دريا را ببينند و از ديدن ماهي هاي متنوع و مرغان دريايي لذت ببرند.
اسكله تفريحي به مراكز تفريحي ديگر مثل بولينگ مريم، سينما 4 بعدي و كلوپ تفريحات دريايي نزديك بوده و مي توانيد از اين امكانات به خوبي استفاده كنيد، اطراف اسکله پر است از کافه و رستوران و مرکز تفریحی که می توانید در اینجا لحظات خوشي را بسازيد. اين مكان در تمام شبانه روز امن و پر رفت و آمد است. اين اسكله درست پشت بازار ونوس قرار گرفته است. اسكله بزرگ تفريحي كيش، مكان مناسبي براي پياده روي و گردش كردن است و شما مي توانيد دسته هاي بزرگي از ماهي ها، لاك پشت هاي دريايي و پرندگان دريايي را مشاهده كنيد.

امکانات اسکله

در اسکله گردشگری کیش مجموعه اى از امکانات تفریحى از قبیل : جت اسکى ، قایق هاى پدالى ، قایق هاى ماهیگیرى ، قایق هاى پارویى ، سه چرخه هاى آبى ، امکانات غواصى و قایق هاى کف شیشه اى وجود دارد.فاز اول اسکله گردشگری و تفریحی بزرگ کیش ظرف مدت کوتاه بیست ماهه ساخته شده است و در روز پنجم مرداد ۱۳۸۵ افتتاح شد. این اسکله در انتهای بلوار دریا واقع می باشد.

در صورتی که یک آفر تور کیش مناسب بدست آوردین حتما از این اسکله زیبا دیدن کنید .پرواز یار مرجع تور لحظه آخری در مسیر تورهای داخلی و تورهای خارجی .
مطالب مرتبط با این نوشته

یک دیدگاه بزارید...

وبلاگ گردشگری پرواز یار
3 شب تور رویایی در استانبول
سفری بی دغدغه با تور اقساطی
پل های نمادین استانبول
پرواز یار
کليه حقوق اين سايت متعلق به  پرواز یار  می باشد .
درباره پرواز یار
پرواز یار صرفا تبلیغ کننده تورهای مسافرتی است که و خود فروشنده تورهای مسافرتی نیست.