اگر به دنبال تفریحات آبی و هیجان انگیز باشید میتوانید با جستجو در اینترنت لیستی از این ورزش ها را مشاهده کنید. بدون شک دوست دارید این ورزش ها را تجربه کنید. اگر به دنبال امنیت و آرامش در یک سفر هستید، ما به شما پیشنهاد میکنیم با استفاده از تور کیش ارزان دقیقه 90 با خیالی راحت سفری مطمئن و به دور از استرس را تجربه خواهید کرد.

تفریحات مهیج در تورکیش ارزان دقیقه 90

اگر شما به دنبال تفریحات آبی و هیجان انگیز باشید میتوانید با جستجو در اینترنت لیستی از این ورزش ها را مشاهده کنید مانند: معلق ماندن بر روی آب، اسکی روی آب، پرواز با چتر بر روی آب و … بدون شک این تفریحات و ورزش های آبی وسوسه شما را برمی انگیزد و دوست دارید به تجربه آن ها بپردازید. مطمئنا شما به دنبال امنیت و آرامش در یک سفر هستید، ما به شما پیشنهاد میکنیم با استفاده از تور کیش ارزان دقیقه 90 با خیالی راحت سفری مطمئن و به دور از استرس را تجربه خواهید کرد.
از نظر جغرافیایی جزیره کیش در استان هرمزگان قرار دارد. به جرات میتوان گفت این جزیره جزو محبوب ترین مکان های گردشگری در ایران است. به دلیل زیبایی و آرامی جزیره ی کیش پیشرفت زیادی در زمینه ی گردشگری داشته است و گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده همچنین جزو شهرهای مدرن ایران به شمار میاید و شما با استفاده از تور کیش ارزان دقیقه 90 میتوانید تجربه ی سفری رویایی را داشته باشید.
اب و هوای بسیار تمیز، هتل ها و مهمان سراهای لوکس، مراکز خرید و… همه گرد هم آمده تا تور کیش ارزان دقیقه 90 را به مقصدی رویایی مبدل کند و لحظات هیجان انگیزی را در خاطرات شما ثبت کند.

شما میتوانید تور اقساطی کیش را با شرایط ویژه از این لینک بررسی نمایید.

اسکوتر زیر دریایی
خیلی از شما ممکن است دوست داشته باشید ب دنیای زیر آب بروید و طبیعت زیر دریا و ماهی های رنگارنگ را از نزدیک مشاهده کنید اما میدانید که نیاز به داشتن مدرک غواصی میباشد. با استفاده از اسکوتر دریایی که وسیله ای جدید است رویای شما تحقق یافته و برای تمام افراد در دسترس است. اسکوتر زیر دریایی وسیله ای کاملا امن است که میتوانید با یک ماسک اکسیژن و بدون داشتن مدرک غواصی دنیای زیر آب را مشاهده کنید و از دیدنی های آن لذت ببرید. شما میتوانید خودتان به تنهایی یا همراه مربی ماهر از این وسیله استفاده کنید همچنین استفاده از این وسیله برای افراد زیر ۱۲ سال ممنوع میباشد. اسکوتر زیر دریایی جزو تفریحات هیجان انگیز تور کیش ارزان دقیقه 90 به حساب میاید.

 

اسکوتر زیر دریایی

 

جایروکوپتر
یکی دیگر از تفریحات مهیج تور کیش ارزان دقیقه 90 جایروکوپتر است که با این سرگرمی به نهایت هیجان میرسید. این وسیله ترکیبی از هواپیما و هلی کوپتر است. استفاده از این وسیله نیاز به داشتن مهارت خلبانی است پس شما میتوانید با سوار شدن همراه یک خلبان در کمال اطمینان و آرامش بر فراز جزیره کیش بروید، مناظر و دریای کیش را مشاهده کنید و بسیار لذت ببرید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که استفاده از این وسیله برای افراد بالای ۷ سال مناسب است.

جایرو کوپتر

 

شاتل و بنانا
شاتل و بنانا یکی از تفریحات پرطرفدار است همانطور که دیدید وسیله های قبلی دارای محدودیت سنی است اما این وسیله محدودیت سنی ندارد. شاتل ها تیوپ هایی در اندازه هایی مختلف هستند که پس از پرتاب شدن بر روی آب می ایستند و توسط قایق های تندرو به حرکت در میایند. بناناها نیز تیوپ هایی هستند که ظاهری شبیه موز دارند که توسط قایق ای موتوری به اطراف کشیده میشوند. شتاب این قایق ها قابل تنظیم است که میتوانید قدرت خود را به چالش بکشید، باید مهارت و کنترل خوبی در به حرکت داشتن این وسیله داشته باشید تا به داخل آب نیافتید اما جای نگرانی نیست چون با پوشیدن جلیقه نجات امکان غرق شدن وجود ندارد. شاتل سواری به صورت گروهی و تک نفره قابل استفاده در تور کیش ارزان دقیقه 90 میباشد.

شاتل و بنانا

بیگ بال
تفریحات کیش تمامی نا پذیرند. هر تفریح در این جزیره برای همه هیجان انگیز است و تجربه رفتن به این تفریحات میتواند در ذهن شما خاطره خوبی از سفر کیش بسازد. یکی دیگر از این تفریحات بیگ بال است ، همانطور که از اسمش پیداست توپ های بزرگی هستند که با رفتن به داخل آنها میتوانید برروی آب شناور بمانید و به هر سمت که میخواهید قل بخورید. همچنین میتوانید به بیگ بال های دیگر بخورید و تفریحی هیجان انگیز در تور کیش ارزان دقیقه 90 بسازید.

بیگ بال

بادی مارینا
بادی ماریا از مجموعه تفریحات آبی است که به شکلی خلاقانه و زیبا برروی آب ساخته شده است. این سرگرمی آبی طرفداران بسیار زیادی در کل دنیا دارد. در این تفریح شما میتوانید برروی این سازه قدم بزنید بپرید یا حتی به داخل آب شیرجه بزنید. همچنین وجود سرسره بر روی بادی مارینا به شما این امکان را میدهد که درون آب های شفاف پرش کرده و شنا کنید. اگر شما طرفدار بازی گروهی و هیجان انگیز هستید رفتن به بادی مارینا را حتما در برنامه ی خود قرار دهید. بادی مارینا توسط شرکت مکین برای کیش ساخته شده است .

 

دی مارینا

جنگ های شبانه
شما میتوانید پس از رفتن به تفریحات مختلف و گذراندن یک روز عالی در کیش شب خود را با رفتن به جنگ های شبانه به پایان برسانید. جنگ های شبانه از تفریحات پر شور و نشاط کیش به شمار میاید که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است.در تور کیش ارزان دقیقه 90 جنگ های شبانه با حضور کمدین ها و شومن ها محیطی گرم و صمیمی برای شما به ارمغان میاورد اگر شما روحیه ای خستگی ناپذیر و شاد دارید حتما پیشنهاد میکنیم سری به جنگ های شبانه در کیش بزنید.
جنگ های شبانه معمولا از ساعت ۱۲ شروع و تا حدود ساعت ۳ ادامه پیدا میکند. حضور خوانندگان محبوب و معروف و اجرای زنده ی آنها همچنین اجرای کمدین ها محیطی نشاط آور برای شما فراهم کرده و شما به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد. جنگ ستارگان، نیک شو، شو شبانه ایرانیا و پازل شو از جنگ‌های معروف جزیره کیش و همچنین تور کیش ارزان دقیقه 90 هستند. شما می‌توانید آدرس برگزاری هرکدام از برنامه‌ها را از هتل محل اقامت خود دریافت کنید.

 

جنگ های شبانه

 

فلای برد
اگر دوست دارید تجربه معلق ماندن روی هوا را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما رفتن به تفریح فلای برد است. فلای برد یک جت اسکی شخصی است که با فشار آب و پمپاژ هوا کار میکند. فلای برد به شما این امکان را میدهد که مانند یک موجود آبزی به درون آب شیرجه زده و سپس بالا بیاید. میتوانید به وسیله فلای برد بر روی آب بایستید یا مانوور بدهید و لذت ببرید. البته در ابتدا ممکن است کنترل کردن کمی سخت باشد اما با کمی تمرین میتوانید به راحتی این ورزش هیجان انگیز را حرفه ای کار کنید.

فلای برد

کیبل اسکی
یکی از مهیج ترین تفریحات تور کیش ارزان دقیقه 90 کیبل اسکی یا اسکی روی آب است. یک پارک دریایی بزرگ با امکاناتی مانند سکوی شروع، اتاق رختکن، دوش، واحد رزرو، اتاق آموزش و بخش فروش وسایل به این ورزش آبی اختصاص داده شده است . پارک کیبل اسکی کیش تنها سایت اسکی روی آب‌های خاورمیانه است. از ویژگی های این ورزش هیجان انگیز نداشتن محدودیت سنی است که همه ی افراد از ۳سال تا 90 سال میتوانند این ورزش را تجربه کنند. در ورزش کیبل اسکی شما بر روی یک تخته قرار میگیرید و فقط کافیست که قایق را کنترل کنید چون توسط بادبان بر روی آب کشیده میشوید و لحظات زیبایی را برای شما در تور کیش ارزان دقیقه 90 به جای میگذارد.

کیبل اسکی

پاراسل
با پاراسل میتوانید به اوج آسمان سفر کنید لذت سفر بر فراز اسمان و همچنین یک تفریح جذاب را در تور کیش ارزان دقیقه 90 تجربه کنید. در ورزش پاراسل شما پس از سوار شدن توسط یک قایق کشیده میشوید و به حرکت در میایید تا آنجا که به اوج و نقطه امن پرواز برسید. میتوانید تجربه سفر در آسمان در حالی که دریای آبی زیر پای شماست را تجربه کنید. چتر سواری یا پاراسل از جمله ورزش های پر طرفدار کیش به حساب میاید و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

پاراسل

خرید در کیش
این جزیره از قدیم محل تجارت بوده امروزه نیزمحل اصلی تجارت در ایران است و خیلی از مردم علاوه بر تفریح برای خرید نیز به این جزیره سفر میکنند، مراکز خرید در کیش به قدری مجلل و زیبا هستند که حتی قدم زدن در آن ها نیز میتواند بسیار جذاب باشد و همچنین که میدانید خرید کردن بخشی جدایی ناپذیر در کیش میباشد و با توجه به مراکز خرید بسیار زیادی که در کیش وجود دارد شما را به وجد آورده تا سری به این مراکز بزنید. به این دلیل که تعداد مراکز خرید در کیش بسیار زیاد است ممکن است در ابتدا کمی سردرگم باشد اما کم کم با اشنا شدن مراکز و فروشگاه ها میتوانید از خرید کردن و گشت و گذار در این مراکز لذت ببرید و اجناس مورد نظر خود را پیدا کنید.
اگر میخواهید از فروشگاه‌های برند و لوکس همچنین گران قیمت خرید کنید مراکز خرید دامون، پردیس ۱ و ۲ میتوانند انتخاب بسیار خوبی باشند و اگر می‌خواهید اجناسی با قیمت پایین‌تر را خریداری کنید، می‌توانید به مراکز خرید پانیذ، ونوس و مروارید مراجعه کنید.

 

مراکز خرید در کیش

منبع