آژانس مسافرتی گلبرگ سیر
شروع تور از 1 فروردین , 1398
02177508585
9 شب ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی
 مسیر سفر
تهران
    
ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی
 نوع سفر
هوائی   -  Turkish Airlines
 هتل‌ها
نام هتل خدمات هتل قیمت 2 تخته قیمت 1 تخته کودک با تخت
6 تا 12 سال
کودک بدون تخت
2 تا 6 سال
توضیحات
هتل Pepperclub Hotel and Spa
هتل Radisson Blu Sandton Johannesburg
هتل The Palace
هتل Pilanesberg Tented
b.b
b.b
b.b
b.b
تومان
نام هتل هتل Pepperclub Hotel and Spa
هتل Radisson Blu Sandton Johannesburg
هتل The Palace
هتل Pilanesberg Tented
خدمات هتل b.b
b.b
b.b
b.b
قیمت دو تخته 0 تومان
قیمت 1 تخته 0 تومان
کودک با تخت 6 تا 12 سال 0 تومان
کودک بدون تخت 2 تا 6 سال 0 تومان
توضیحات
ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی
 تاریخ برنامه سفر
تاریخ شروع تور : 1 فروردین , 1398 - تاریخ پایان تور : 10 فروردین , 1398
 مدارک لازم
2 قطعه عكس رنگي 3در 4 با زمینه ی سفید +اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه + معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،سمت،میزان حقوق + پرینت حساب بانکی 3 ماهه مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال + حضور مسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد. بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده ی آژانس ثبت نام کننده میباشد.
 خدمات آژانس
۴ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در كيپ تاون با صبحانه، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره و لوکس و پالاس شهر گمشده در سان سيتی با صبحانه، ١شب تجربه اقامت در هتل پارك جنگلی در دل حيات وحش با صبحانه و ناهار و شام، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در ژوهانسبورگ با صبحانه، ٢ گشت تمام روز در ژوهانسبورگ و كيپ تاون باناهار، ١ گشت هلی كوپتر بر فراز كيپ تاون، ٢ گشت سافاری بازديد از حيات وحش، ١ گشت دیدار از پایتخت پرتوريا و خريد صنايع دستی، ويزا، پروازهای بین المللی و پرواز داخلی، ترانسفرهای فرودگاهی و بي شهری، پرداخت وروديه ها، بيمه مسافرتی، همراهی راهنمای متخصص از ايران.
 توضیحات

11 روز سفر رویایی و ماجراجویانه به آفریقای جنوبی 4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 شب ژوهانسبورگ-پرتوریا تخفیف ویژه 5 درصد ارزی و 10 میلیون ریالی برای ثبت نام زود هنگام تا 20 دیماه 97 برنامه سفر: 1 - پرواز از ايران به افريقاى جنوبى. ورود به بندر كيپ تاون در جنوب غرب افريقای جنوبی. انتقال به هتل. اقامت در كيپ تاون. 2 - گشت تمام روز بازديد از جاذبه های گردشگری كيپ تاون، همانند؛ دماغه زيبای اميد نيك در جنوب غرب قاره سياه و محل تلاقی دو اقيانوس اطلس و هند، ساحل بولدرز بيچ و تماشای پنگوئنهای زيبا و بانمك گرمسيری و گشت دريايی بازديد از جايره فكها، همراه با صرف ناهار. اقامت در كيپ تاون. 3 - گشت هلى كوپتر بر فراز شهر كيپ تاون و نمايی زيبا و رويايی از مناظر طبيعی بندر كيپ تاون. وقت آزاد برای خريد و تفريح در بندرگاه مشهور ويكتوريا اند آلفرد. اقامت در كيپ تاون. 4 - روز آزاد در کيپ تاون. اقامت در كيپ تاون. 5 - ترك هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از كيپ تاون به ژوهانسبورگ، سپس انتقال زمينی به سوی سان سيتی، شهر رويايى و تفريحی افريقای جنوبی و اقامتی بينظير در هتل لوكس پالاس شهر گمشده. اقامت در سان سيتی. 6 - روز آزاد در سان سيتی و استفاده از پارك آبی هتل پالاس و امكانات تفريحی سان سيتی. اقامت در سان سيتی. 7 - ترك هتل. انتقال به پارك جنگلی پيلانابرگ، پارك ملی بارگ افريقای جنوبی. ، همراه با صبحانه، ناهار و شام. بعد از ظهر گشت سافاری در پارك جنگلی و ديدار از حيات وحش و حيوانات روز گرد، جهت ركورد BIG 5 . اقامت در پارك. 8 - صبح زود، گشت دوم سافاری بازديد از حيات وحش جهت دیدن حيوانات شب شكار و ركورد BIG 5 . بازگشت به هتل و صرف صبحانه. ترك هتل. انتقال زمينی به سوی شهر پرتوريا پايتخت سياسی افريقای جنوبی و ديدار از پرتوريا و ميدان مركای و مجسمه نلسون ماندلا، و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل افریقایی. سپس انتقال به ژوهانسبورگ بارگتري شهر و مركا اقتصادى افريقاى جنوبى، انتقال به هتل. اقامت در ژوهانسبورگ. 9 - گشت تمام روز آشنايی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ، همانند معدن طلا و ميدان نلسون ماندلا رهبر آزاديخواهی افريقای جنوبی، سپس بازديد از دهكده فرهنگی لسدى، و آشنايي با شيوه زندگى، معمارى، فرهنگ و آداب و رسوم زيباى قبايل افريقايى، همراه با صرف ناهار. اقامت در ژوهانسبورگ. 10 - ترک هتل انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ايران.

  برای خرید این تور با آژانس مسافرتی گلبرگ سیر و شماره  02177508585  تماس حاصل فرمایید .

تور ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی از تهران

شما را به خواندن مطلب " " دعوت می‌کنیم .

برچسب ها :

یک دیدگاه بزارید...

برای تماس کلیک کنید
وبلاگ گردشگری پرواز یار
۱۱ دلیل که شما را برای سفر به باکو مشتاق‌تر می‌کند
۱۰ مقصد گردشگری خانوادگی در تایلند
۸ جاذبه مشهور در آگرا، هند که نباید از دست بدهید
پرواز یار
کليه حقوق اين سايت متعلق به  پرواز یار  می باشد .
درباره پرواز یار
پرواز یار صرفا تبلیغ کننده تورهای مسافرتی است که و خود فروشنده تورهای مسافرتی نیست.