آژانس مسافرتی گلبرگ سیر
شروع تور از 1 آذر , 1397
02177508585
8 شب ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی پارک جنگلی
 مسیر سفر
تهران
    
ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی پارک جنگلی
 نوع سفر
هوائی   -  Qatar Airways Airline
 هتل‌ها
نام هتل خدمات هتل قیمت 2 تخته قیمت 1 تخته کودک با تخت
6 تا 12 سال
کودک بدون تخت
2 تا 6 سال
توضیحات
هتل Pepperclub Hotel and Spa
هتل Radisson Blu Sandton Johannesburg
هتل The Palace
هتل Pilanesberg Tented
b.b
b.b
b.b
b.b
تومان
نام هتل هتل Pepperclub Hotel and Spa
هتل Radisson Blu Sandton Johannesburg
هتل The Palace
هتل Pilanesberg Tented
خدمات هتل b.b
b.b
b.b
b.b
قیمت دو تخته 0 تومان
قیمت 1 تخته 0 تومان
کودک با تخت 6 تا 12 سال 0 تومان
کودک بدون تخت 2 تا 6 سال 0 تومان
توضیحات
ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی پارک جنگلی
 تاریخ برنامه سفر
تاریخ شروع تور : 1 آذر , 1397 - تاریخ پایان تور : 9 آذر , 1397
 مدارک لازم
* اصل گذر نامه با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر * ترجمه شناسنامه (افراد زیر ۱۸ سال) * گردش حساب سه ماه اخیر به زبان انگلیسی * ترجمه مدارک شغلی * ۴ قطعه عکس 4*3 توجه : مبلغ 980 هزار تومان بابت هزینه تورلیدر به مبلغ تور آفریقای جنوبی اضافه میشود .
 خدمات آژانس
ويزا، پروازهاي بين المللي و داخلي، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در ژوهانسبورگ با صبحانه، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره پالاس در سان سيتي با صبحانه، ١ شب تجربه اقامت در هتل پارك جنگلي با صبحانه و ناهار و شام، ٣ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در كيپ تاون با صبحانه، ٢ گشت تمام روز در ژوهانسبورگ و كيپ تاون با ناهار، ١ گشت بازديد از پرتوريا و خريد صنايع دستي، ٢ گشت سافاري بازديد از حيات وحش، ١ گشت هلي كوپتر بر فراز كيپ تاون، ترانسفرهاي فرودگاهي و بين شهري، پرداخت وروديه ها، بيمه مسافرتي، همراهي راهنماي مجرب از ايران.
 توضیحات

برنامه سفر: ۱- پرواز از ایران به آفریقای جنوبی . ورود به بندر کیپ تاون در جنوب غرب افریقای جنوبی . اقامت در کیپ تاون . ۲ - گشت تمام روز بازدید از جاذبه های گردشگری کیپ تاون . همانند : دماغه زیبای امید نیک و محل تلاقی دو اقیانوس اطلس و هند . مزرعه شترمرغها . ساحل بولدرز بیچ و تماشای پنگوئن های زیبا و با نمک گرمسیری و گشت دریایی . بازدید از جزیره فک ها همراه با صرف نهار و اقامت در کیپ تاون . ۳ - گشت هلی کوپتر بر فراز شهر کیپ تاون و نمایی زیبا و رویایی از مناظر طبیعی بندر کیپ تاون . وقت آزاد خرید و تفریح در بندرگاه مشهور ویکتوریا اند آلفرد . اقامت در کسیپ تاون . ۴ - ترک هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز از کیپ تاون به ژوهانسبورگ . سپس انتقال زمینی به سوی سان سیتی . شهر رویایی و تفریحی افریقای جنوبی و اقامتی بی نظیر در هتل لوکس پالاس در شهر گمشده . اقامت در سان سیتی . ۵ - روز آزاد در سان سیتی و استفاده از پارک آبی هتل پالاس و امکانات تفریحی سان سیتی . اقامت در سان سیتی . ۶ - ترک هتل . انتقال به پارک جنگلی پیلانزبرگ . دومین پارک ملی بزرگ افریقای جنوبی ورود به هتل همراه با صرف ناهار و شام . بعد از ظهر گشت سافاری در پارک جنگلی و دیدار از حیات وحش و بازدید از حیوانات روز گرد . جهت رکورد بازدید BIG5 و اقامت در پارک ۷ - صبح زود گشت دوم سافاری و بازدید از حیوانات شب شکار ... بازگشت به اقامتگاه و صرف صبحانه . ترک هتل . انتقال زمینی به سوی شهر پورتوریا پایتخت سیاسی افریقای جنوبی و اشنایی و دیدار از پرتوریا و میدان مرکزی و مجسمه نلسون ماندلا و ساختمان های دولتی و ریاست جمهوری افریقای جنوبی و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل افریقایی . سپس انتقال به ژوهانسبورگ بزرگترین شهر و مرکز اقتصادی افریقای جنوبی . انتقال به هتل . اقامت در ژوهانسبورگ ۸ - گشت تمام روز آشنایی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورک . همانند معدن طلا و میدان نلسون ماندلا رهبر آزادیخواه افریقای جنوبی . سپس بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با شیوه زندگی . معماری . فرهنگ و آداب و رسوم و نمایشهای زیبای قبایل آفریقایی همراه با صرف ناهار و اقامت در ژوهانسبورگ . ۹ - ترک هتل و انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ایران نرخ کودک زیر ۲ سال 390/000 تومان می باشد .

  برای خرید این تور با آژانس مسافرتی گلبرگ سیر و شماره  02177508585  تماس حاصل فرمایید .

تور ژوهانسبورگ کیپ تاون سان سیتی پارک جنگلی از تهران

شما را به خواندن مطلب " " دعوت می‌کنیم .

یک دیدگاه بزارید...

برای تماس کلیک کنید
وبلاگ گردشگری پرواز یار
۱۱ دلیل که شما را برای سفر به باکو مشتاق‌تر می‌کند
۱۰ مقصد گردشگری خانوادگی در تایلند
۸ جاذبه مشهور در آگرا، هند که نباید از دست بدهید
پرواز یار
کليه حقوق اين سايت متعلق به  پرواز یار  می باشد .
درباره پرواز یار
پرواز یار صرفا تبلیغ کننده تورهای مسافرتی است که و خود فروشنده تورهای مسافرتی نیست.