* خدمات تور : صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتل ها و 7 وعده شام در هتل ها به صورت بوفه باز – راهنمای فارسی زبان – ترانسفر فرودگاهی – بلیط هواپیمایی الاتحاد – اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفر ها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها – اخذ ویزای کشور آفریقای جنوبی – ترانسفر هوایی بین شهر های ژوهانسبورگ و کیپ تاون – همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران.

*پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه بالا و گشت هلیکوپتر در شهر کیپ تان به عهده آژانس پرگار می باشد*
7 وعده شام در هتل و به صورت بوفه باز
* توضیحات :
 حداقل زمان جهت صدور ویزا ، حدود 10 روز کاری می باشد.
 نرخ کودک زیر 2 سال 900.000 تومان می باشد.
 حضور مسافر هنگام تحویل مدارک در سفارت الزامی است.
 صدور بیمه برای افراد بالای60 سال اجباری و هزینه آن بر اساس سن دقیق مسافر اعلام و به قیمت های فوق اضافه می گردد.
 پرداخت 50 % مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی می باشد.
 تخت سوم از نوع تخت اضافه بوده و هزینه آن برابر با هر نفر در اطاق دو تخته می باشد.
 مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت اعتبار وهرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد و آژانس پرگار مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 هتل ها به صورت گارانتی می باشد و بعد از تاییدیه رزرواسیون غیر قابل استرداد می باشد.
* مدارک لازم :
2 قطعه عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید – اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار + معرفی شغل مسافر در سربرگ محل کار/شرکت بصورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار سمت میزان حقوق + پرینت حساب بانکی 3 ماهه مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال + حضور مسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی است .
* 4 شب اقامت در کیپ تان :
روز اول : ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت صرف شام در هتل به صورت بوفه باز
روز دوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیمروز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی ، منطقه بوک آپ ، TABLE MOUNTAIN و سپس حرکت به سمت SIGNAL HILLS در ادامه به سمت مرکز خرید V&A WATERFRONT و اجرای گشت هلیکوپتر ، مسافرین راسا به هتل باز می گردند. صرف شام در هتل به صورت بوفه باز
روز سوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقه HOUT BAY و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه CAPE PENINSULA و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن های منطقه گرمسیری). صرف شام در هتل به صورت بوفه باز
روز چهارم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت بازدید از شهر و منطقه زیبای STELLENBOSCH (مزارع انگور ، تست پنیر ، بازدید از پارک میمونها ، پارک پروانه ها و طوطیهای آفریقایی ، و …) سپس بازگشت به مرکز خرید CANAL WALK صرف شام در هتل به صورت بوفه باز.
روز پنجم : صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه و ترک کیپ تان به مقصد ژوهانسبورگ جهت عزیمت به سان سیتی .
* 2 شب اقامت سان سیتی :
روز پنجم : ورود به فرودگاه و عزیمت به سمت سان سیتی به صورت زمینی در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی و سپس ادامه مسیر به سمت هتل سان سیتی . اخذ اتاق و استراحت.
روز ششم : صرف صبحانه در هتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد.
سایر تفریحات سان سیتی در ENTERTAINMENT CENTER قابل تهیه می باشد.
روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد و سپس تخلیه اتاق و حرکت به سمت هتل در پارک جنگلی به صورت زمینی (در حدود نیم ساعت)
* 1 شب اقامت در پارک جنگلی (پیلانز برگ دومین پارگ جنگلی بزرگ حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد) :
روز هفتم : اجرای گشت 3 ساعته پارک جنگلی سپس بازگشت به هتل و صرف شام به صورت بوفه باز .
روز هشتم : صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت ژوهانسبورگ در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با اقوام آفریقایی و نحوه زندگی و فرهنگ ایشان در این دهکده فرهنگی سپس ادامه مسیر به سمت ژوهانسبورگ و اخذ اتاق در هتل.
* 2 شب اقامت درشهر ژوهانسبورگ :
روز هشتم : بازدید از میدان ماندلا ، مسافرین می توانند با هماهنگی راهنمای تور جهت استفاده از برنامه هایی که در میدان ماندلا و سندتان اجرا می شود اقدام نموده و صرف شام در هتل به صورت بوفه باز
روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، بازدید شهربازی گلد ریف سیتی و استفاده از امکانات تفریحی این مجموعه ، بعد از ظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) و صرف ناهار در رستوران ترکیه ای ( هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد)سپس حرکت به سمت مرکز صنایع دستی CAMBANOS بازگشت به هتل در ساعت 17:00 و استراحت صرف شام در رستوران هتل به صورت بوفه باز
روز دهم : صرف صبحانه در هتل ، تخلیه اتاق و حرکت به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ.