*خدمات تور : صبحانه بوفه در تمام شهر ها + تهیه بلیط هواپیمایی از شرکت هواپیمایی الاتحاد + ترانسفر هوایی بین شهر های استرالیا از طریق یکی از شرکت های هواپیمایی داخلی استرالیا + راهنمای فارسی زبان + ترانسفر فرودگاهی + اخذ ویزای انفرادی استرالیا + یک گشت در سیدنی ، ملبورن و گلد کوست به همراه ناهار + یک گشت تمام روز از شهر بریزبن و گشت تمام روز BLUE MOUNTAINS در سیدنی و همچنین گشت 10 ساعته قطار KURANDA ON THE SCENIC RAILWAY تهیه بلیط هواپیما بین سیدنی تا گلد کست ، گلد کست تا کینز و از کینز تا ملبورن + اقامت در هتلهای 5 ستاره در هر شهر.
* توضیحات :
 اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار.
 نرخ نوزاد 2.150.000 تومان می باشد.
 نرخ ها به دلار آمریکا و تومان می باشد.
 در صورت جا ندادن هتل درخواستی هتل مشابه جایگزین می شود.
 کلیه پروازها چارتر و هتل ها گارانتی بوده و غیر قابل استرداد می باشد.
 کنترل پاسپورت از جهت اعتبار و هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد و آژانس پرگار هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 پرداخت 50% کل مبلغ تور هنگام رزرواسیون الزامی می باشد.
 بیمه افراد بالای 55 سال الزامی و نرخ آن بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود.
 در صورت عدم صدور ویزا به هر دلیلی از طرف سفارت استرالیا از هر گذرنامه مبلغ 850.000 تومان از بابت دعوت نامه و یک شب NO SHOW هتل و هزینه ویزا از هزینه های ریالی کسر و مابقی مبالغ پرداختی مسترد نخواهد گردید.
* مدارک لازم :
 2 قطعه عکس رنگی با زمینه سفید – اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از ورود به استرالیا – سند یا اسناد مالکیت مناسب – کلیه مدارک شغلی – گواهی حساب بانکی مسافر از امور بین الملل بانکی که در آن حساب دارند همراه با ریز حساب (پرینت)- اصل شناسنامه – کارت پایان خدمت آقایان بین 18 تا 55 سال (کلیه مدارک فارسی بایستی ترجمه شده و به تایید دادگستری رسیده باشند ) و کپی ویزا های اخذ شده مسافر در پاسپورت های قبلی (حداقل 2 یا 3 ویزای شینگن برای اخذ ویزا لازم است و یا ویزاهای معتبر همچون ژاپن . کانادا . آمریکا . انگلیس).(جهت جلو گیری از اتلاف وقت توصیه می گردد مدارک را به صورت ترجمه شده به این دفتر تحویل فرمایید در صورتی که ترجمه مدارک توسط این دفتر صورت پذیرد مبلغ پرداختی به دارالترجمه به صورت جداگانه دریافت خواهد شد.)
*4 شب اقامت در سیدنی :
اقامت در هتل 5 ستاره واقع در بهترین منطقه تفریحی (DARLING HARBOUR ) نزیدک به مراکز خرید و آکواریوم بزرگ شهر سیدنی ، برج مخابراتی و کشتی های تفریحی
روز اول : ورود به فرودگاه سیدنی ، ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و وقت آزاد.
روز دوم : صرف صبحانه ، گشت نیم روزه دیدار از OPERA HOUSE ، با تینگ گاردن ، منطقه قدیمی شهر سیدنی همراه با صرف ناهار در رستوران FAST FOOD
روز سوم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد
روز چهارم : صرف صبحانه در هتل ، گشت منطقه BLUE MOUNTAINS و استفاده از تله کابین.
روز پنجم : صرف صبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه سیدنی و عزیمت به گلدکست .
* 3 شب اقامت در شهر گلدکست :
هتل در بهترین منطقه توریستی و تفریحی شهر واقع شده و در کنار اقیانوس آرام واقع شده و دسترسی آسان و نزدیکی به مراکز خرید و مراکز تفریحی و رستوران های ایرانی و استرالیایی دارد.
روز پنجم : ورود به فرودگاه گلدکست ، ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق ، وقت آزاد
روز ششم : صرف صبحانه ، گشت تمام روز MOVIE WORLD متعلق به شرکت WARNER BROTHER همراه با ناهار FAST FOOD
روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، گشت تمام روز بازید از شهر بریزبن ( فاصله 2 شهر به صورت زمینی انجام خواهد شد )
روز هشتم : صرف صبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه گلد کست و عزیمت به شهر ساحلی کینز
* 3 شب اقامت در شهر کینز(CAIRNS) :
روز هشتم : ورود به شهر کینز و ترانسفر به سمت هتل و استراحت
روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت ایستگاه قطار کوراندا برای تور 10 ساعته قطاری که از جنگلهای شمال ایالت کوینزلند گذشته و تجربه زیبا و دلپذیری از نماها و زیبایی های طبیعی جنگل به مسافرین می دهد و همچنین استفاده از تله کابین و پیاده روی در بین درختان قاره اقیانوسیه و آشنایی با قبایل بومی استرالیایی را برای مسافرین فراهم می سازد .
روز دهم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد جهت استفاده از سواحل شهر زیبای کینز
روز یازدهم : صرف صبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به ملبورن
* 3 شب اقامت در ملبورن :
روز یازدهم : ورود به فرودگاه ملبورن ، ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت
روز دوازدهم : صرف صبحانه ، گشت نیم روزه همراه با ناهار FAST FOOD دیدار از کلیسای قدیمی شهر ، آرامگاه سرباز گمنام ، موزه هنر ، منزل کاپیتان کوک ، گلخانه زیبای شهر ملبورن
روز سیزدهم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز بازدید از CREAT OCEAN ROAD
روز چهاردهم : صرف صبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه ملبورن و ترک ملبورن به ایران