تور فرانسه – ایتالیا 4 فروردین 99

تور فرانسه – ایتالیا 4 فروردین 99

تلفن تماس:
نام آژانس: ققنوس
مدت اقامت 8 شب
شروع قیمت از 111,700,002,490 تومان
درخواست رزرو این تور
هتل های قابل ارائه تور
1 تخته
4,190 تومان
2 تخته
111,700,002,490 تومان
کودک با تخت 6 تا 12 سال
1,745 تومان
کودک بدون تخت 2 تا 6 سال
500 تومان
قیمت هتل

اطلاعات کلی تور

information tour
مبدا / مقصد /
تاریخ برنامه سفر تاریخ شروع تور : ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - تاریخ پایان تور : ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
خدمات آژانس قيمت تور شامل خدمات زير است : بليط رفت و برگشت هواپيما اقامت در هتل هاي 4 ستاره در اتاق های دونفره صبحانه ديدار از جاذبه های جهانگردی هر شهر طبق برنامه تور كامل وروديه محل های مورد بازديد و پيش بينی شده در برنامه تور و انتقال از فرودگاه ها به هتل ها و بالعكس عوارض فرودگاه های خارج از كشور همراهی راهنمای ايرانی و محلی در روزهای بازديد هزينه های باربری در هتل ها اخذ ويزای گروهی يا انفرادی و بيمه مسافرتی انعام راننده و راهنمای محل ***نرخ پرواز با توجه به نرخ روز متغییر می‌باشد و به صورت حدودی اعلام شده است. 4 شب پاریس (3 گشت نیمروز + 1 وعده غذا) بازدید از کاخ و باغ ورسای(Versailles): - بازدید از برج Montparnasse بازدید از ساختمان اپرای پاریس (Opera House Garnier) - لذت سواری از(Montmarte Funicular) و بازدید از کلیسای قلب مقدس و میدان هنرمندان در محله ی مونت مارت و گشت با قایق بر روی رودخانه سن. 2 شب ونیز (1 گشت نیمروز) - گشت ونیز شامل سفر با قایق، بازدید عبوری از میدان سن مارکو، بازدید از کاخ دوجه (Doge’s Palace) و پل حسرت (Bridge of Sighs) 2 شب میلان (1 گشت نیمروز) - گــردش در شهر میلان شامل بازدید عبوری از میدان دوئومو (Duomo) و ساختمان گالریا (Galeria) است. مهم : برنامه ی فوق طبق برنامه ی اولیه ی کارگزار تهیه و تنظیم شده است و احتمال جابجايي - حذف و یا اضافه شدن گشت ها، تغيير در پروازهاي داخلي و هتل ها و همچنین حذف، کم و یا زیاد شدن تعداد وعده های غذایی وجود دارد. (فقط در شرایط اضطراری) شایان ذکر است که برخی از وعده های غذایی غیر قابل تغییر است.
مدارک لازم مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه  مدارک شناسائی 1. گذرنامه • اصل گذرنامه امضا شده با حداقل شش ماه اعتبار پس از اتمام سفر با دو صفحه ی خالی رو به روی هم • اصل گذرنامه های باطله 2. عکس • 3 قطعه عکس5/4 *5/3 با زوم 70%, رنگی با پشت زمینه سفید, بیش از شش ماه از گرفتن عکس نگذشته باشد و مشابه عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی نباشد. 3. اصل و ترجمه شناسنامه • همراه داشتن اصل شناسنامه تمامی اعضای خانواده در هر رده سنی در هنگام مراجعه به سفارت الزامی می باشد.  مالی و دارائی 1. مدارک مالی • گواهی تمکن و گردش سه ماهه حساب های بانکی با ذکر نام به زبان انگلیسی با مهر برجسته و امضا بانک مربوطه در صفحه های A4 • زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تحویل مدارک به سفارت باشد.  اصل و ترجمه مدارک شغلی 1. پزشکان: پروانه مطب با تاریخ به روز, کارت نظام پزشکی • پزشکان مشغول در بیمارستان: نامه اشتغال به کار روی سربرگ به همراه مهر و امضا سازمان یا حکم کارگزینی, سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی 2. وکلا: پروانه وکالت 3. مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا (گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت و مهر و امضا مدیر عامل با ذکر سمت و سابقه, میزان حقوق و ذکر تاریخ و تائید مرخصی) سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی 4. بازنشسته ها: حکم بازنشستگی, آخرین فیش واریزی 5. مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار روی سر برگ شرکت با مهر و امضا مدیر عامل, سه فیش حقوقی اخیر, سابقه بیمه تامین اجتماعی 6. خویش فرما: جواز کسب, آخرین آگهی تغییرات, آگهی تاسیس به روز شده 7. مدرس, اساتید دانشگاه: حکم کاگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سر برگ و مهر سازمان مربوطه, سه فیش حقوقی اخیر, سابقه بیمه تامین اجتماعی 8. دانشجو یا دانش آموز: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با ذکر تاریخ و تائید مرخصی 9. در صورتی که مسافر نیاز به حمایت مالی برای تامین مخارج سفر دارد, اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و شناسایی برای اثبات نسبت شخص حمایت کننده و مسافر الزامی است. 10. برای بانوان شاغل که قصد سفر به اتحادیه شنگن بدون همسر را دارند, ارائه اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و تعهدنامه تامین مخارج سفر از سوی همسر الزامی می باشد.  نکته • کلیه مدارک ترجمه شده به زبان انگلیسی با مهر مترجم و از زمان تاریخ ترجمه ها حداکثر دو هفته از تحویل مدارک به سفارت قابل قبول می باشد. • ارائه نامه کتبی گارانتی در خصوص پرداخت هزینه سفر و هزینه های احتمالی از سوی سرپرست خانواده برای تمامی اعضای خانواده • برای فرزندانی که بدون یکی از والدین سفر می کنند یا ویزا معتبر دارند, ترجمه رضایتنامه محضری به زبان انگلیسی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است. • برای فرزندانی که یکی از والدین آنها فوت کرده اند, ارائه ترجمه گواهی فوت و رضایتنامه محضری سرپرست قانونی به زبان انگلیسی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی می باشد. • مراجعه متقاضیان بالای 11 سال به سفارت جهت انگشت نگاری الزامی است.
توضیحات

قوانين و مقررات تور های ققنوس

قابل توجه مسافران محترم :

هزينه ارزی براي كودكان تا زير 12 سال به شرح زير محاسبه می شود:
در صورتی كه كودك در هر سن ازيك دوم اتاق (يك تخت كامل) استفاده كند، هزينه ارزی برابر بزرگسالان دريافت خواهد شد.
از كودكان 2 تا زير 4 سال 20 % مبلغ ارزی بزرگسالان دريافت می شود.(بدون استفاده از تخت) محاسبه نرخ كودكان در تورهاي كروز متفاوت می باشد.
از كودكان 4 تا زير 12 سال 70 %و در تورهای چين 95% مبلغ ارزی بزرگسالان دريافت می شود.(با استفاده از تخت سوم در اتاق والدين)
  نرخ ارزی برای كودكان زير 2 سال ، 10درصد نرخ ارزی بزرگسال خواهد بود .
مبنای محاسبه سن كودكان تاريخ حركت است.
اضافه قيمت اتاق يك نفره 65 % مبلغ ارزی بزرگسالان است.
در برخی از كشورها نظير برزيل، آفريقای جنوبی، استراليا و ... امكان قرار دادن تخت سوم يا تشك اضافی در اتاق والدين وجود ندارد. در چنين مواردی كودكان 4 تا 12 ساله از تخت والدين يا كاناپه استفاده خواهند كرد.
بيشتر هتلها به علت مسائل امنيتی اتاقهای تو در تو (CONNECTING ROOMS) ندارند. تنها برخی از هتلها به تعداد محدود چنين اتاقهايی دارند كه به دلايل مختلف امكان درخواست و رزرو اين اتاقها براي آژانس وجود ندارد. البته هنگام ورود به هتل راهنمای تور در اين باره از مسئولين پذيرش تقاضای چنين اتاقهايی خواهد كرد ولی در صورت نبودن اتاق، هيچ مسئوليتی متوجه هتل، آژانس و راهنمای تور نخواهد بود.
شركت در تورهای تدارك ديده شده در هر شهر براي مسافران آزاد است. هر يك از مسافران كه تمايلی به حضور در اين برنامه ها ندارند می توانند ضمن اطلاع به راهنمای تور، به انجام امور شخصی خود بپردازند.
با توجه به شرايط روز در هر شهر، امكان جابجايی گشتها وجود دارد.
ساعت تحويل اتاق هتل در روز ورود حدود 3 بعدازظهر و ساعت تخليه اتاق در روز خروج 11 صبح است.چنانچه پروازهای سفر قبل يا بعد از ساعت های مذكور باشد،می توانيدبا هزينه شخصی در خواست رزرو اتاق نماييد.
افرادی كه به صورت انفرادی ثبت نام می كنند در صورت ثبت نام نكردن مسافر تنهای ديگر و پيدا نشدن هم اتاقی برای آنها يا انصراف مسافر تنهای ديگر از سفر، موظف اند با پرداخت اضافه قيمت اتاق دو تخته و يك تخته از اتاق يك نفره استفاده كنند.
تامين ارز براي پوشش هزينه های مربوطه بر عهده مسافران است.
تهيه گذرنامه، پرداخت عوارض خروج از كشور، كنترل اعتبار گذرنامه، مهر خروج، عكس صاحب گذرنامه و همراهان ايشان و ساير موارد مربوط به درستي گذرنامه بر عهده مسافر است.(در زمان حركت تور می بايست گذرنامه دست كم 7 ماه اعتبار داشته باشد)
استاندارد تمام اتاق ها در هتلهای محل اقامت دو تخته است و چيزی به نام اتاق سه تخته وجود ندارد. توجه مسافران سه نفره را به اين نكته جلب می كنيم كه تخت سوم در اتاق سه تخته از نوع سفری است كه به صورت موقت در اتاق دوتخته گذاشته می شود. تخفيف براي نفر سوم در چنين اتاقی 5% مبلغ ارزی تور است.
برای اقامتهای ترانزيت هزينه ای منظور نشده است و انتخاب هتل بر عهده شركت هواپيمايی است. زمان ترانزيت نيز با تغيير پروازها قابل تغيير خواهد بود. ضمنا برخی از پروازهاي شركتهاي هواپيمايی به منظور سوخت گيری در كشورهای ديگر توقف دارد.
برای اقامتهای ترانزيت هزينه ای منظور نشده است و انتخاب هتل بر عهده شركت هواپيمايی است. زمان ترانزيت نيز با تغيير پروازها قابل تغيير خواهد بود. ضمنا برخی از پروازهای شركتهای هواپيمايی به منظور سوخت گيری در كشورهای ديگر توقف دارد.كليه پروازهای لوفت هانزا (LH) از طريق فرانكفورت، هواپيمايی آليتاليا ( AZ ) از طريق رم و هواپيمايي تركيش ( TK ) از طريق استانبول انجام می گيرد (تمامی پروازها به صورت ترانزيت است)
در تورهای اروپايی، استراليا و ... سپردن ضمانت بازگشت با تور ضروری است.
در صورت افزايش نرخ بليط هواپيما تا قبل از حركت تور، تفاوت آن از مسافر دريافت خواهد شد.
توجــــــــــــــــــــــــه :
تفاوت قيمت های ارزی و ريالی در مسيرهای مشابه به دليل تفاوت درجه هتل ها و شركت های هواپيمايی و تاريخ حركت تور می باشد.
نرخ ريالی تورهای EK در هنگام ثبت نام بستگی به كلاس های موجود در پرواز احتمال دارد كه افزايش و يا تقليل يابد.
*** نرخ ارزی نوزاد 250 یورو می باشد .

ویدیوی معرفی :
video tour video tour
اشتراک گذاری:
paryazyar
تور های مشابه به این مسیر