نمایشگاه عرب هلث بزرگترین تجمع متخصصان علم پزشکی و سلامت در خاورمیانه و شمال آفریقا است. در حدود 4.400 شرکت پیشرو در زمینه سلامت از بیش از 70 کشور جهان در این نمایش حضور به هم می رسانند. ضمناً 38 کشور قدرتمند در زمینه خدمات و تجهیزات پزشکی و داروسازی در غرفه های اختصاصی خود در این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود. مسئولین این نمایشگاه همراه با شرکت های ارائه دهنده تجهیزات پزشکی، تعدادی از برنامه های منحصر به فرد مدل سازی و مدل شناسی را در نظر گرفته اند که به کاربران حوزه پزشکی اجازه می دهد که درخصوص آخرین دستاوردهای علم سلامت تجربیات دسته اولی را به دست آورند.
با پیشرفت روزافزون فن آوری 3 بعدی، بخش 3 بعدی نمایشگاه عرب هلث نیز امسال با پیشرفت چشمگیری روبرو بوده است. با مراجعه به نمایشگاه عرب هلث سال 2017 می توانید با شرکت های موجود در این نمایشگاه آشنا شده و از نزدیک با فن آوری های پرینت و پزشکی 3 بعدی آشنا شوید.
تاجران و واردکنندگان یا صادر کنندگان این حوزه نیز می توانند با مراجعه به این نمایشگاه و اطلاع رسانی به دست اندرکاران این نمایشگاه محصول خود را در نمایشگاه به معرفی بگذارند و یا بصورت مستقیم محصولات جدید جهانی را خریداری نمایند.
نکته قابل توجه در نمایشگاه امسال، جداسازی نمایشگاه Arab Health از Medlab است که نه تنها از کیفیت نمایشگاه نکاسته است بلکه موجب تخصصی تر شدن آن نیز شده است.
نمایشگاه عرب هلث 30 ژانویه تا 2 فوریه در محل نمایشگاه های بین المللی دبی برگزار می گردد.