جشن رنگ گرجستان

جشن رنگ گرجستان یا همان فستیوال رنگ گرجستان .

سالانه گرجستان بسیار جالب و مهیج برگزار می شود که علاقه مندان زیادی از کشورهای مختلف از آن ها بازدید می کنند.
فستیوال ها یکی از راه های شناخت و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ ملت هاست. ما مهم ترین فستیوال گرجستان که همان جشن رنگ گرجستان است را برای شما معرفی میکنیم .

یکی از جشنواره های مورد توجه گردشگران و توریستهای خارجی، جشن رنگ تفلیس می باشد.این جشنواره همراه با موسیقی و موزیک های جذاب در کنار دریاچه لاک‌پشت‌ها (Turtle Lake) برگزار می گردد. مردم در این فستیوال رنگ تفلیس دور هم جمع می شوند و با پرتاب پورد های رنگی به هم شادی می کنند. این جشنواره در سال 2017 در محل دریاچه لاک پشت تفلیس و در تاریخ 25 ژوئن برگزار شد.

جشنواره رنگ، همان فستیوال هولی است که از کشور هند گرفته شده است. جشن هولی یا جشن رنگ‌ها نام مراسمی است که هرساله، در ماه مارس میلادی و هنگام شروع فصل بهار در کشور هندوستان برگزار می‌شود.

در این جشن بر اساس یک سنت قدیمی، اهالی هر منطقه با پاشیدن آب و رنگدانه‌های مخصوص به سوی یکدیگر و نیز اجرای موسیقی و رقص، به سرور و پای‌کوبی می‌پردازند.
در این آیین شاد، همهٔ افراد اعم از زن و مرد و پیر و جوان شرکت می‌کنند و باور دارند که با فرارسیدن بهار، بار دیگر روشنایی بر تاریکی و خوبی بر بدی پیروز شده‌است.

جشن هولی از اعیاد مهم مردم هند و نقطه مقابل جشن دیوالی است که در آغاز فصل سرما برگزار می‌گردد.
این فستیوال هیجان انگیز در تفلیس هم هر ساله برگزار می شود.

مردم گرجستان و تفلیس به دور دریاچه لاک پشت ها جمع شده و با استفاده از پودرهای رنگی که به همراه پرتاب میکنند سرگرم شده و شادی میکنند. این جشنواره رنگی سال گذشته همزمان با جشنواره موزیک برگزار شد و مردم بسیاری همزمان با پرتاب رنگ ها به هم رقص و شادی میکردند. این فستیوال یک روزه برگزار میشود. فستیوال های جالب و جذاب دیگر کشور، جشن روز تفلیس، جشنواره پنیر گرجستان، جشنواره بین المللی تئاتر در تفلیس و جشن نوروز است.

فستیوال رنگ تفلیس، جشن هولی هند را به یاد شما می آورد. در این فستیوال یک روزه توریست ها و مردم گرجستان در یکی از جاذبه‌های گردشگری تفلیس گرجستان یعنی دریاچه لاک‌پشت‌ها (Turtle Lake) دور هم جمع می‌شوند و با پرتاب پودرهای رنگی به هم شادی می کنند. سال گذشته این جشنواره به‌طور هم‌زمان با فستیوال موزیک ۲۰۱۶ در تفلیس برگزار شد و با رقص و موسیقی میزبان گردشگران زیادی بود.

برای برسی تور زمینی گرجستان و تورهای ارزان قیمت گرجستان به صفحه تور های گرجستان مراجعه بفرمایید.پرواز یار مرجع تور لحظه آخری در مسیر تورهای داخلی و تورهای خارجی .
مطالب مرتبط با این نوشته

یک دیدگاه بزارید...

وبلاگ گردشگری پرواز یار
آشنایی بیشتر با تور زمینی وان
تفریحات مهیج در تور کیش ارزان دقیقه 90
اطلاعاتی جالب در مورد جزیره کیش
پرواز یار
کليه حقوق اين سايت متعلق به  پرواز یار  می باشد .
درباره پرواز یار
پرواز یار صرفا تبلیغ کننده تورهای مسافرتی است که و خود فروشنده تورهای مسافرتی نیست.