مکان‌های مقدس سوریه

در این مطلب می توانید فهرستی از مکان های مقدس سوریه را در طی سفر خود مشاهده کنید. این ها مکان های بسیار معروف جهان هستند و مردم دوست دارند با دوستان و خانواده هایشان این مکان ها را ببینند.

مسجد بزرگ حلب

مکان‌های دینی تاریخی سوریه عبارتند از: مسجد بزرگ حلب، همچنین این مسجد به عنوان مسجد امویان شناخته می شود و در زبان عربی به عنوان الجامی ال کبیر بیان می شود، این مکان درست 10 سال پس از مسجد بزرگ دمشق تاسیس شد. ساختار اصلی مسجد تحت تغییرات بزرگی قرار گرفته است و شما فقط می توانید از قرن 12 به بعد را در آن ببینید . اما کارهای بزرگی در این مسجد انجام شده است تا ظاهری جدید به آن ببخشد.

تاریخچه :

این مسجد توسط خلیفه الولید و 715 میلادی ساخته شده است و بعد از آن توسط Caphiph Suleman تکمیل شد. در تمام طول تاریخ این مسجد بارها و بارها به دلیل بلایای طبیعی اصلاح شده است. نورالدین پس از آن که این مسجد در معرض آتش سوزی قرار گرفت ، آن را در سال 1169 بازسازی کرد . و در زمان تهاجم مغول ها دوباره ویران شد. در سال 2003 تا 2004 این مسجد دستخوشه اصلاحتی وسیع شد که مناره ها نیز در آن اصلاح شد و همچنین حیاط مسجد بازسازی شد. حیاط این مسجد به مناطق مختلف مسجد متصل می شود .

تور سوریهپرواز یار مرجع تور لحظه آخری در مسیر تورهای داخلی و تورهای خارجی .
برچسب ها :
مطالب مرتبط با این نوشته

یک دیدگاه بزارید...

وبلاگ گردشگری پرواز یار
همه چیز را درباره تور های گردشگری دبی بدانیم
آشنایی بیشتر با تور زمینی وان
تفریحات مهیج در تور کیش ارزان دقیقه 90
پرواز یار
کليه حقوق اين سايت متعلق به  پرواز یار  می باشد .
پیوندها
درباره پرواز یار
پرواز یار صرفا تبلیغ کننده تورهای مسافرتی است که و خود فروشنده تورهای مسافرتی نیست.