تور لحظه آخری

کلید Enter را بفشارید

عنوان برنامه سفر

  کلید Enter را بفشارید

  اعلان ها

  بلاگ

  وبلاگ بدون دیدگاه

  هتل داریوش کیش؛ برنده نشان زرین برند محبوب مصرف کنندگان

  هتل داریوش

  هتل بزرگ داریوش کیش موفق شد برای سومین سال متوالی تندیس و نشان زرین در گروه هتل ها و مراکز اقامتی را از سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان دریافت کند.

  به گزارش وب سایت جشنواره برند محبوب؛ سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان برگزار و طی آن نشان زرین و سیمین برندهای برتر و هواداران منتخب اعطا شد.

  بر اساس این گزارش، هتل بزرگ داریوش کیش موفق شد برای سومین سال متوالی لوح و نشان زرین در گروه هتل ها و مراکز اقامتی را از سومین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان دریافت کند.

  “فاطمه دانشور” عضو اتاق بازرگانی ایران و عضو شورای شهر تهران در این رویداد توجه به مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت ها را در محبوبیت آن ها بسیار مهم دانست و گفت: تولید ثروت در کنار رعایت کدهای اخلاقی و کسب و کار مسئولانه سبب می شود تا به اصول اخلاقی پایبند باشیم.

  هادی اسدی، دبیر این جشنواره نیز با اشاره به اینکه این مصرف کنندگان هستند که به یک برند اعتبار می دهند، گفت: تا پیش از این رویدادی در کشور وجود نداشت که محبوبیت برندها را بر اساس نظر مصرف کنندگان بسنجد اما دست اندرکاران این جشنواره تلاش کردند تا با نظرسنجی ملی، برندهای محبوب را بر اساس نظر مصرف کنندگان انتخاب کنند.

  در ادامه محمود محمدیان، رییس کمیته علمی جشنواره نیز با اشاره به اینکه در مرحله رشد برندینگ در ایران قرار داریم، گفت: در جهان، برند مدل و چارچوب مشخص دارد که در ایران به آن مدل نزدیک می شویم. برند محبوب در دنیا نیز سنجیده می شود و روی محبوبین برندها نیز کارهای زیادی انجام شده است.

  منبع : تور کیش

  کلمات کلیدی این مطلب : ، ، ،
  ديگر مطالب خواندنی

  دیدگاه

  پرواز يار معرفی تور لحظه آخری ، سيستم مسافرياب ، امکان اخذ ويزا ، هتل ، پرواز های چارتری و سيستمی - تمامی مسیر های کیش مشهد دبی مالزی آنتالیا استانبول